O mne

Autor: Rennatte <rennatte(at)dobrotyodrenaty.sk>, Téma: Informácie, Vydané dňa: 01. 01. 2014


Moje kuchárske umenie začalo u mojej babky na dedine, kde som trávila každé prázdniny a mala som dovolené skúšať všetko čo babka pripravovala na jedenie. Od jednoduchých jedál až po koláče a dezerty.Skúsenosti s varením som potom obohacovala o modernejšie prvky a začala čerpať z kuchárskych kníh. Najvzácnejšiu vlastním práve tú po mojej babičke z roku 1961. Založila som si vlastný receptár, kde som si overené a vyskúšané recepty zapisovala. Pred pár rokmi som našla v sebe záľubu fotiť si recepty aj s postupom, začala som prispievať na rôzne kuchárske stránky na internete a spätná väzba naznačovala, že moje recepty majú úspech. Vyhrala som množstvo užitočných pomôcok do kuchyne a aj knihy v ktorých sú zverejnené moje recepty. To ma nabudilo na vydanie vlastnej kuchárskej knihy, ale nakoniec som sa rozhodla pre túto verziu na ktorú ste si práve klikli.

Dovoľte mi privítať vás na mojej webovej stránke na ktorej vám predstavím svoje recepty. Každý je vlastnoručne a s láskou pripravený a spracovaný tak, aby ste si ho mohli vyskúšať aj vy. Prajem vám príjemné chvíle vo vašej kuchyni a privítam každú pripomienku a nápad na ďalšie nové recepty.

RennatteSpolupracujem so spoločnosťami, ktoré o to prejavia záujem a tak potom môžem testovať ich výrobky vo svojej kuchyni a organizovať súťaže pre mojich fanúšikov o rôzne užitočné produkty do kuchyne.

Preto je dobré sa zaregistrovať na mojej stránke a neunikne vám žiadna novinka, recept či súťaž. Registrovať sa

Moje recepty a články nájdete aj tu:
http://gazduj.etrend.sk/clanky-gazduj/slovenska-tradicia-proti-americkej-kuchyni.html
http://gazduj.etrend.sk/clanky-gazduj/medvedi-cesnak-pohladenie-pre-organizmus-i-chutove-pohariky.html
http://kreativnenavody.sk/category/chutne-recepty/
http://varecha.pravda.sk/profil/rennatte/
http://dobruchut.azet.sk/autor-recepty/rennatte/